Ваш надежный ориентир
в праве

Ваш надежный ориентир
в праве

Ваш надежный ориентир
в праве

Новости

Вітаємо партнера АО "Гесторс" Віталія Махінчука з виходом у друк нової монографії

Раді повідомити, що вийшло друком нове наукове видання “Реалізація інструментів доктрини “підняття корпоративної завіси” в судовій практиці” авторства партнера АО "Гесторс", д. ю. н., проф. Віталія МАХІНЧУКА!

У монографії проведено комплексне дослідження проблем теорії і практики реалізації інструментів доктрини «підняття корпоративної завіси».

Розкриваються теоретико-методологічні та нормативні передумови формування та дається загальна характеристика доктрини «підняття корпоративної завіси». Висвітлюється процес формування вказаної доктрини в країнах англо-американського і континентального права та практиці Європейського суду з прав людини.

Вивчаються відносини контролю як головний критерій застосування цієї доктрини. Розкриваються основні інструменти наведеної доктрини в законодавстві України. Досліджується судова практика субсидіарної відповідальності бенефіціарних власників і посадових осіб юридичної особи–банкрута, а також відповідальності бенефіціарних власників банків і пов’язаних осіб у зв’язку з ліквідацією банку.
Показано застосування цієї доктрини при реалізації права на звернення до суду та оскарження судових рішень у господарському, цивільному й адміністративному судочинстві. Досліджується судова практика застосування інструментів доктрини «підняття корпоративної завіси» при застосуванні санкції у вигляді стягнення в дохід держави активів, що належать фізичній або юридичній особі, щодо яких введено санкції РНБО.

Для науковців, викладачів, суддів господарських судів, арбітражних керуючих, ліквідаторів банків, прокурорів, практикуючих юристів, а також усіх, хто цікавиться проблемами теорії і практики реалізації доктрини «підняття корпоративної завіси».

Детальніше ознайомитись із монографією та замовити її можна на сайті видавництва.